#16 2010-04-04 18:44:56

sw

Gość

Re: Obozi info

jest jeszcze szansa ze zmieni sie termin obozu....bo trochę lipa z tym 1-3 maja:(

 

#17 2010-04-05 19:12:29

Stuknij się w łeb

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-27
Posty: 13
Punktów :   

Re: Obozi info

sw napisał:

jest jeszcze szansa ze zmieni sie termin obozu....bo trochę lipa z tym 1-3 maja:(

Ty sobie zmień, ale majtki na dupie! Żadnej zmiany!

Offline

 

#18 2010-04-07 09:34:29

Matka żona i ..... :D

Gość

Re: Obozi info

Stuknij sie w łeb - stuknij sie w łeb !!!!
1-3 maj wiekszosci osób nie pasuje!! poza tym większość osób ma juz rodziny i chciałaby ten weekend majowy własnie z nimi spedziec!! A że ty jeszcze nie masz rodziny to nic na to nie poradzimy i sie nie dziwimy czemu nie masz bo kto by chciał z takim bałwanem zakładać rodzine!! pozdrawiam!

 

#19 2010-04-07 11:14:46

Sabina

Gość

Re: Obozi info

Termin obozu jest nie do zmiany, gdyż jak już wcześniej ktoś zauważył wszystkim się nie dogodzi. A po za tym termin ustalony był przede wszystkim ze względu na osoby pracujące, które i innym terminie mogły by nie dostać wolnego.

 

#20 2010-04-07 11:47:06

 Gabi

Użytkownik

9897136
Zarejestrowany: 2010-01-27
Posty: 51
Punktów :   

Re: Obozi info

... i tak ludzie musza wziasc w piatek wolne zeby dojechac do rzeszowa (nawet przenocowac) bo w sobote wiekszosc autobusow nie jezdzi ...

... a jak dla mnie jak by byl inny termin to ludzie i tak wiedza ze musza to zaliczyc wiec tak czy tak biora wolne albo kombinuja zwolnienie od lekarza ...

...a tak wogole to mielismy jechac duzo pozniej i niektorzy mieli plany na majowy weekend ...

Offline

 

#21 2010-04-07 16:04:10

Stuknij się w łeb

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-27
Posty: 13
Punktów :   

Re: Obozi info

Matka żona i napisał:

Stuknij sie w łeb - stuknij sie w łeb !!!!
1-3 maj wiekszosci osób nie pasuje!! poza tym większość osób ma juz rodziny i chciałaby ten weekend majowy własnie z nimi spedziec!! A że ty jeszcze nie masz rodziny to nic na to nie poradzimy i sie nie dziwimy czemu nie masz bo kto by chciał z takim bałwanem zakładać rodzine!! pozdrawiam!

Po pierwsze: Ty masz rodzinę, ja mam pracę.
Po drugie: Ty musisz "brać wolne od rodziny", ja muszę brać wolne w pracy!
A po trzecie - najważniejsze: NIE OBRAŻAJ LUDZI bo musisz pamiętać jedno: NIKT NIE JEST W INTERNECIE ANONIMOWY! Za publiczną obrazę drugiego człowieka, grozi odpowiedzialność karna! I nie bądź taki/a hop-siup bo wyżej "dupska nie podskoczysz"!

Zamiast pisać tu takie pierdoły to byś lepiej ten czas poświęcił/a rodzinie, bo 1-3 maj już tuż tuż...

Ostatnio edytowany przez Stuknij się w łeb (2010-04-07 16:07:29)

Offline

 

#22 2010-04-07 17:38:55

sw

Gość

Re: Obozi info

Stuknij się w łeb napisał:

Matka żona i napisał:

Stuknij sie w łeb - stuknij sie w łeb !!!!
1-3 maj wiekszosci osób nie pasuje!! poza tym większość osób ma juz rodziny i chciałaby ten weekend majowy własnie z nimi spedziec!! A że ty jeszcze nie masz rodziny to nic na to nie poradzimy i sie nie dziwimy czemu nie masz bo kto by chciał z takim bałwanem zakładać rodzine!! pozdrawiam!

Po pierwsze: Ty masz rodzinę, ja mam pracę.
Po drugie: Ty musisz "brać wolne od rodziny", ja muszę brać wolne w pracy!
A po trzecie - najważniejsze: NIE OBRAŻAJ LUDZI bo musisz pamiętać jedno: NIKT NIE JEST W INTERNECIE ANONIMOWY! Za publiczną obrazę drugiego człowieka, grozi odpowiedzialność karna! I nie bądź taki/a hop-siup bo wyżej "dupska nie podskoczysz"!

Zamiast pisać tu takie pierdoły to byś lepiej ten czas poświęcił/a rodzinie, bo 1-3 maj już tuż tuż...

haha jakie mądrości tu czytam... jeżeli chcesz kogoś posądzać o obrazę to przypomnij sobie  wcześniej co mi napisałeś... prymitywny człowieku

 

#23 2010-04-08 12:40:08

Sabina

Gość

Re: Obozi info

Witam czy ktoś jeszcze nie zapisał się na obóz i czy jest ktoś kto chciałby kogoś wziąć bo mamy 10 wolnych miejsc. Proszę o szybką odpowiedz najlepiej sms na numer 661753557. Nie dzwonić bo będę w pracy.Pozdrawiam.

 

#24 2010-04-08 21:33:08

lol

Gość

Re: Obozi info

To zapiszczcie się na Ukraine nikt nikomu nie każe jechać w Pieniny, i weekend majowy możecie spędzać z kim chcecie i jak chcecie. Ale znając życie tak też będzie źle.

 

#25 2010-04-09 10:20:31

UKRAINA

Gość

Re: Obozi info

ZGADZAM SIĘ W 100% JAK WAM TAK BARDZO NIE PASUJE TERMIN TO CZEMU NIE JEDZIECIE NA UKRAINĘ. GABI WEŹ SIĘ PRZEPISZ. NIKT CI NIE NARZUCIŁ PIENIN. A PO ZA TYM TO JEST JAKIEŚ CHORE ZE TYLKO JEDNA LASKA MA SIĘ TYM WSZYSTKIM ZAJMOWAĆ I WYSŁUCHIWAĆ WASZYCH PRETENSJI TRZEBA BYŁO SIĘ ZGŁOSIĆ NA STAROSTĘ I BYŚMY ZOBACZYLI CO BYŚ PODZIAŁAŁA ! A Z TEGO CO WIEM Z TYM GOSCIEM OD OBOZU SIE NIE DYSKUTUJE ON USTALA A ONA MA NAM TYLKO PRZEKAZYWAĆ.

 

#26 2010-04-09 11:40:33

 Gabi

Użytkownik

9897136
Zarejestrowany: 2010-01-27
Posty: 51
Punktów :   

Re: Obozi info

... jakbym chciala jechac na Ukraine to bym sie zapisała ...

... ja nie mam zadnych pretencji do Sabiny wyrazilam tylko swoje zdanie jak ktos ma inne na ten temat no coz tak bywa ile osób tyle stanowisk i nie kazdy z kazdym sie zgadza ...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shinobi-raifu.pun.pl www.polskiemody.pun.pl www.otfix.pun.pl www.sojuszpas.pun.pl www.rodowody.pun.pl